Bestuur

Hier ziet u de bestuursleden en hun contactgegevens:

Voorzitter:

Rick van den Broek

Email: voorzitter@sbtcn.nl

Secretaris:

Mireille Garskamp

E-mail: secretaris@sbtcn.nl

Penningmeester / Ledenadministratie:

Birgit Huntink – Kral

E-mail: penningmeester@sbtcn.nl 

Algemeen bestuurslid / Redactie:

Marjon Branten

E-mail: redactie@sbtcn.nl

Algemeen bestuurslid / Rasinfo:

Andreas Romijn

E-mail: rasinfo@sbtcn.nl

Algemeen bestuurslid / Kynologie:

Jantsje van der Meer

E-mail: kynologie@sbtcn.nl

Algemeen bestuurslid / Evenementen:

Bert Plomp

E-mail: evenementen@sbtcn.nl